Strona główna Co leczymy Lekarze Cennik Dojazd Kontakt Prawo

Gabinety lekarskie

Ważne informacje

 

NASI LEKARZE

dr hab. n. med. Robert Pudlo

specjalista psychiatra

specjalista psychiatrii środowiskowej


Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej; w roku 1991 uzyskał I-szy, a w roku 1994 II-gi stopień specjalizacji w psychiatrii; w 1996 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych (tytuł rozprawy: Występowanie zaburzeń psychicznych u chorych po transplantacji serca), a w roku 2011 stopień doktora habilitowanego na podstawie dysertacji "Stan psychiczny i poczucie koherencji osób po transplantacji serca". W 2012 r. uzyskał certyfikat specjalisty psychiatrii środowiskowej.

Zatrudniony w Katedrze i Klinice Psychiatrii Śląskiej Akademii Medycznej (dzisiaj Śląskiego Uniwersytetu Medycznego) w Tarnowskich Górach - w latach 1988 - 1998 jako asystent; od 1998 jako adiunkt. Od 1994 konsultant psychiatra Śląskiego Centrum Chorób Serca; w latach 1992-2012 konsultant domów pomocy społecznej. Od stycznia 2011 r. do lutego 2018 konsultant wojewódzki w dziedzinie psychiatrii.

Wykładowca w wielu kursach doskonalących dla lekarzy psychiatrów i specjalizujących się w psychiatrii; dla lekarzy internistów, lekarzy rodzinnych, pielęgniarek i nauczycieli szkół ponadpodstawowych. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych konferencji naukowych ( w tym w kilku jako organizator) oraz kilkunastu wieloośrodkowych krajowych i międzynarodowych programów badawczych. Autor lub współautor ponad 160 opublikowanych prac naukowych i doniesień zjazdowych.

 interline 

dr n. med. Małgorzata Pudlo

specjalista psychiatra


Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej; w 1995 uzyskała I-szy, a w 1999   II-gi stopień specjalizacji w psychiatrii; w 2010 roku uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych (tytuł rozprawy: Wpływ krótkowzroczności na występowanie sezonowych zaburzeń afektywnych).

Ordynator oddziału psychiatrycznego w Centrum Psychiatrii w Katowicach.

Od 1997 konsultantka domów pomocy społecznej. Uczestniczka wielu konferencji naukowych krajowych i zagraniczych, autorka lub współautorka kilku opublikowanych prac naukowych.

 interline 

 
Strona główna Co leczymy Lekarze Cennik Dojazd Kontakt Prawo do góry
Projekt: Anihilos 2008-2019